D032-2N600
Material:304
ABS anti-odor core
Size:32×300mm
32×600mm
32×800mm
32×900mm
( 长度可定制 /Length can be customized)
D032-2N600
Select the number of specifications
Please check the product information you want!
Product Detail
Product Detail
D032-2N600
Material:304
ABS anti-odor core
Size:32×300mm
32×600mm
32×800mm
32×900mm