D55-3N600
Material:304
ABS anti-odor core
Size:55×300mm
55×600mm
55×800mm
55×900mm
( 长度可定制 /Length can be customized)
D55-3N600
Select the number of specifications
Please check the product information you want!
Product Detail
Product Detail
D55-3N600
Material:304
ABS anti-odor core
Size:55×300mm
55×600mm
55×800mm
55×900mm