D80-2N300
Material:304
ABS anti-odor core
Size:80×300mm
80×600mm
80×800mm
80×900mm
( 长度可定制 /Length can be customized)
D80-2N300
Select the number of specifications
Please check the product information you want!
Product Detail
Product Detail
D80-2N300
Material:304
ABS anti-odor core
Size:80×300mm
80×600mm
80×800mm
80×900mm